Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Karataylı sporculardan Tütüncüye teşekkür
7 Ekim 2011, Cuma - 23:24Karatay Lisesi Basketbol Takımı oyuncuları, okullarına yaptığı katkılarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulundu.
Karatay Lisesi Müdürü Ahmet Öz ve Beden Eğitimi Öğretmeni Yalçın Ekin, okulun basketbol takımı oyuncularıyla birlikte Başkan Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Ahmet Öz, Okullarına her zaman destek sağlayan Başkan Hakan Tütüncüyü ziyaret ederek teşekkür etmek istediklerini söyledi.
Öğrencilerin her zaman yanındayız
Başkan Hakan Tütüncü, belediye başkanı olduğu andan itibaren eğitime ciddi bir destek verdiğini belirtti. Öğretmen, öğrenci ve okulların yanı başında olmaya gayret ettiklerini ifade eden Tütüncü, Öğrencilerimizi çok sevmemiz ve geleceğimizi onlarda görmemizden dolayı eğitime ciddi bir destek verdik. İmkanlarımız nispetinde sadece Kepezdeki okullara değil, Antalyanın diğer okullarına da yardım edebilmenin azim ve kararlılığını gösterdik. diye konuştu.
Başarılı olmanın yolu çok çalışmaktan geçer
Antalyada lisanslı sporcu sayısının en çok Kepez Belediyesi Spor Kulübünde olduğunu dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, gençleri spora teşvik etmek için ilçenin farklı bölgelerinde yer alan 4 okula basketbol ve voleybol oynayabilecekleri çadır spor salonları yaptıklarını ve bu salonların sayısını önümüzdeki günlerde artıracaklarını söyledi. Spora ve sporcuya desteklerinin devam edeceğini bildiren Tütüncü, her alanda olduğu gibi sporda da başarılı olmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğini ifade etti.