Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüden Geri Dönüşüm Projesine destek
6 Ekim 2011, Perşembe - 21:27Bahçeşehir Kolejini ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencileri, Geri Dönüşüm Projesi kapsamında yapmış oldukları duyarlı çalışmalardan dolayı kutladı.
Günümüzün belki de en büyük sorunlarından biri, tüketim konusunda insanlığın çoğu zaman müsrif davranması. Bahçeşehir Koleji 7. sınıf öğrencileri de yapmış oldukları Geri Dönüşüm Projesiyle bu soruna çözüm olmaya çalışıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaşları küçük olsa da, yaptıkları projeyle büyük bir sorumluluk üstlenen öğrencileri okullarında ziyaret ederek onlara çalışmalarında destek verdi.
Düşünce olarak her zaman faydalı işlere yoğunlaşın
Bahçeşehir Koleji Yönetim Kurulu Üyeleri Osman Sarı, Hüseyin Sarı, Kadir Sarı, Bahçeşehir Koleji Müdürü Sevilay Balcı ve okul idarecileriyle kahvaltıda bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü, düşünce olarak her zaman insanlar için iyi ve faydalı şeyler üretmenin gerekliliğini savunduklarını ve bu yönde çalıştıklarını belirterek, Bahçeşehir Koleji yönetimini bu anlamda başarılı bulduğunu söyledi.
Kahvaltının ardından okulun 1 ile 7inci sınıflarını gezen Başkan Tütüncü, öğrencilerle sohbet edip onlara gelecekle ilgili beklentilerini sordu. Gençlerin daha güçlü bireyler olabilmesi için bu basamakları en etkin bir şekilde kullanmaları gerek. diyen Başkan Hakan Tütüncü, bununda derslerde başarılı olmanın ötesinde, sosyal projeler geliştirip etkin bir şekilde uygulamakla mümkün olduğunu söyledi.
Ben bunun büyük avantajını görüyorum
Belediye Başkanı olarak insanların nasıl daha iyi ve kolay şekilde hizmet alabilecekleri yönünde çalıştıklarını ve bununla ilgili sürekli projeler ürettiklerini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, çok yoğun enerji isteyen ve her zaman aktif şekilde çalışmayı gerektiren bu işte, eğitim yıllarında sivil toplum örgütleri ve dernek gibi sosyal faaliyetlere katılmış olmasının büyük faydasını gördüğünü kaydetti.
Her zaman öğrencilerin yanındayım.
Antalyada Geri Dönüşüm Projelerinin pek çok kurum ve kuruluş tarafından uygulandığını ancak istenen neticenin elde edilemediğini ifade eden Tütüncü, gençleri böyle bir konuda duyarlılık gösterdikleri için kutladığını bildirdi. Başkan Hakan Tütüncü, projede Belediye Başkanı olarak kendisine bir görev verilmesi halinde öğrencilere destek olacağının da altını çizdi.