Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Belediyesinde meclis sıralarını öğrenciler doldurdu
30 Eylül 2011, Cuma - 17:53Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Sosyal Bilgiler dersinde Kamu kuruluşlarının çalışma biçimi. konusunu işleyen öğrencilere, merak ettikleri konular hakkında bilgiler verdi.
Düdenbaşı ilköğretim Okulunun 5, sınıf öğrencileri Sosyal Bilgiler dersi içinde geçen Kamu Kuruluşlarının çalışma biçimi. konusunu Kepez Belediyesinde birimleri gezerek yerinde öğreniyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Belediye Meclis Toplantı Salonunda ağırladığı 70 öğrenciye belediyenin çalışma sistemi ve alanları hakkında bilgiler verdi.
Merak edilen sorulara özenle cevap verdi
Öncelikle kendisini tanıtarak söze başlayan Başkan Hakan Tütüncü, öğrencilerin Bir belediye başkanının ne gibi sorumluluklar aldığı ve hangi alanlarda hizmet ürettiği yönünde ki sorularına büyük bir titizlikle tek tek cevap verdi. Kepezde sorumlu oldukları 60 mahalle ve 6 köy bulunduğunu dile getiren Başkan Tütüncü, bu yerlerin tümüne de hizmet götürmekle yükümlü olduklarını söyledi. Belediye hizmet binası içerisinde Zabıta, Halkla İlişkiler, İmar, Park Bahçeler, Fen İşleri gibi çeşitli birimlerin yer aldığını ve Kepezli vatandaşlar için bu birimlerde gece gündüz hizmet ürettiklerini kaydetti.
Öğrenciler her şeyden önce gelir
Özellikle Kepez Bölgesinde yer alan okullara yaptığı katkıların, öğrencilerin daha rahat ve iyi koşullarda eğitim alabilmelerini amaçladığını dile getiren Tütüncü, bu ülkeyi geleceğe taşıyacak olan öğrencilere, bir idareci olarak her zaman öncelik verdiğini söyledi.
Tütüncüye öğrencilerden teşekkür çiçeği
Sınıf öğretmenleri Tülay Er ve Sibel Yılmazla birlikte Kepez Belediyesinde birimleri gezen öğrenciler, Başkan Hakan Tütüncüye çiçek vererek teşekkür etti.