Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü şehit ailesini ziyaret etti
29 Eylül 2011, Perşembe - 18:50Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Vanın Başkale ilçesinde şehit olan piyade er Hasan Hüseyin Oğuzun ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Başkan Hakan Tütüncü, Bartında defnedilen şehidin, Varsak Karşıyaka Mahallesi Vatan Caddesinde oturan ailesini ziyaret etti. Tütüncü, şehidin babası Mehmet, annesi Emine, kardeşleri Hayrettin ve Ferdi Oğuza başsağlığı dileklerini iletti.
Tütüncü, Allah sizleri, şehit bir evladın anne ve babası olmakla mükâfatlandırdı. Allahtan şehidimize rahmet sizlere sabır diliyorum. Sizler, bize şehidimizin emanetisiniz. Belediye olarak her konuda yanınızdayız. Kapımız her zaman size açık. dedi.
Ziyarette Kepez Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yarbaş da hazır bulundu.
Şehit Er Hasan Hüseyin Oğuz 16 Eylül Günü Vanın Başkale ilçesine bağlı Albayrak Köyü kırsalında bölücü terör örgütü mensuplarınca döşenen mayının patlaması sonucu şehit olmuştu.