Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü konu eğitim olunca sınır tanımıyor
27 Eylül 2011, Salı - 21:22Bölgede ki okullara yaptığı katkılarla adından sıkça söz ettiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çevre ilçe okullarına da destek oluyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezde yer alan okullara yaptığı ziyaretlerle eksikleri yerinde tespit ediyor ve kısa süre içinde tamamlanması için çalışma başlatıyor. Bununla da kalmayan Başkan Hakan Tütüncü, çevre ilçelerde ki okullardan gelen yardım taleplerini de imkanlar ölçüsünde geri çevirmiyor. Son olarak Korkuteli Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesinin bahçe düzenlemesini yapan ve beden eğitimi dersi için malzeme ihtiyacını karşılayan Başkan Hakan Tütüncü, kendisine teşekkür ziyaretinde bulunan Okul Müdürü Süleyman Çetin ve Beden Eğitimi Öğretmeni Recep Hekimoğlunu makamında ağırladı.
Başkan Tütüncü okulumuza hayat verdi
Korkuteli Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesi Müdürü Süleyman Çetin, okulun çeşitli ihtiyaçları için Başkan Hakan Tütüncüyle görüştüklerini, kısa bir sürede de okulun bahçe düzenlemesi ve spor malzemesi gibi taleplerinin hızlı bir şekilde karşılandığını söyledi. Okullarına yapmış olduğu katkılarından dolayı, teşekkür etmek istediklerini dile getiren Süleyman Çetin, Başkan Tütüncüye katkıları için teşekkür ederek, plaket takdim etti.
Eğitime yapılan her katkı geleceğimizi şekillendirecek
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bölgede ki okulları sık sık ziyaret ettiğini belirterek, gerek yöneticiler ile gerek öğrencilerle yaptığı görüşmeler sırasında okulda ki eksikleri tespit ettiğini ve en kısa sürede de bu eksiklerin giderilmesi için gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi.
Kepez Bölgesinde bu yöntemle hemen hemen tüm okullara küçük büyük bir çok hizmet götürdüklerini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Eğitime yapılan her katkının geleceğimize yön vermek olduğu düşüncesinden yola çıkarak, imkanlar ölçüsünde çevre ilçelerde ki okulların da ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını kaydetti.