Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüden kan bağışına destek
26 Eylül 2011, Pazartesi - 18:15Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her gün on binlerce insanın ziyaret ettiği Kent Ormanında çadır kuran Kızılay Kan Merkezine kan bağışında bulundu.
Kızılay Antalya Kan Merkezine yer tahsisinde bulunarak kan bağışı toplama birimi açılmasına destek olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ayrıca her üç ayda bir düzenli olarak kan bağışında bulunuyor. Her gün on binlerce insanın ziyaret ettiği Kent Ormanında çadır kuran Kızılay Kan Merkezi, gönüllü vatandaşlardan kan bağışı alırken, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kan bağışında bulunan ilk isim oldu.
Tütüncü kan bağışında bulundu
Ak Parti Kepez Gençlik Kollarının organize ettiği kan bağışı toplama çalışmasına destek olan Başkan Hakan Tütüncü, herkesin bir gün ihtiyaç duyabileceği kanın bu tür projelere destek olunmasıyla temin edilebileceğini kaydetti. Kızılay Kan Merkezi ekiplerinin büyük özveriyle çalıştığını ve her fırsatta kan bağışı alarak, ihtiyaç halinde istenebilecek kanı depoladığını dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, sağlıklı bireylerin her üç ayda bir kan vermesinin, kişinin sağlığını koruması açısından da önemli olduğunu bildirdi.
Kent Ormanı nda kan bağışı çadırına büyük ilgi
Kent Ormanında ailesiyle birlikte keyifli zaman geçiren vatandaşların da büyük ilgi gösterdiği Kızılay Kan Merkezi, kan bağışı toplama çadırında gün boyu bağış kabul etti. Ak Parti Kepez ilçe Teşkilatı Başkanı Bahattin Bayraktar ve Kepez Meclis Üyesi Serhat Demirde kan bağışı veren isimler arasında yer aldı.