Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüye Hava Limanı taksicilerinden teşekkür
23 Eylül 2011, Cuma - 18:48Ramazan Bayramında öncelikle taksici esnafını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kendisine iade-i ziyarette bulunan Hava Limanı taksi durağı esnafını makamında kabul etti.
Geçtiğimiz Ramazan Bayramında, bayram ve hafta sonu tatili bilmeden gece gündüz demeden çalışan taksici esnafını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, kendisine iade-i ziyarette bulunan Hava Limanı taksi durağı esnafını makamında kabul etti.
Hava Limanı taksi durağı esnafının turizm kenti Antalyada büyük bir rol üstlendiğini dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, turist olarak gelen misafirlerin kentte öncelikle taksici esnafıyla karşılaştığını ve ilk hizmeti onlardan aldığını, bu nedenle de Hava Limanı taksi esnafının olumlu bir imaj bırakmak gibi önemli bir görev üstlendiğini söyledi.
Hava Limanı Taksi Durağını yeşil dokuyla çevreledik
Olumlu imaj bırakmak için öncelikle duraklarda fiziki koşulların iyi olması gerektiğine inandıklarını dile getiren Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak Hava Limanı Taksi Durağında çevre düzenlemisi yaptıklarını ve bulunduğu alana park görünümü kazandırdıklarını söyledi.
Bank isterken park kazandık
Kepez Belediyesinden taksi durakları için zaman zaman bank istediklerini dile getiren taksi esnafı, Başkan Hakan Tütüncünün bunun çok daha ötesine geçerek durak alanında çevre düzenlemisi yaptığını bu hizmetin kendileri için büyük önem taşıdığını söyledi. Hava Limanı Taksi Durağı esnafı, Başkan Hakan Tütüncüye plaket takdim ederek teşekkür etti.