Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başkan Tütüncü`ye teşekkür ziyareti
21 Eylül 2011, Çarşamba - 19:13BEMBİRSEN Antalya Şubesi Yönetim Kurulu, Başkan Hakan Tütüncüye, memur çalışanlarının sosyal haklarının iyileştirilmesine yönelik çalışmalarından dolayı plaket takdim etti.
Belediye ve Özel İdare Birlikleri Çalışanları Sendikası (BEMBİRSEN) Antalya Şube Başkanı Durali Akça ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulundu.
BEMBİRSEN Antalya Şube Başkanı Akça, Kepez Belediyesi ile Türkiyenin en iyi denge sözleşmelerinden bir tanesini imzaladıklarını belirterek, Başkan Tütüncüye, memur çalışanları ile sendikaya desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Akça, belediyenin memur çalışanlarının, üniversitede okuyan çocuklarına denge sözleşmesi kapsamında burs verilmesi talebini de iletti.
İşçi ve memur dostu belediyeyiz
Kepez Belediyesi olarak her zaman çalışanın yanında olduklarını söyleyen Tütüncü Çalışanlarımızın, daha çok kazanarak, daha çok sosyal imkânlarla buluşarak kamu hizmetine katkı sağlaması, bizim en temel yaklaşımımız oldu. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, çalışanlarının, maaşlarının ve sosyal haklarının iyileştirilmesi noktasında, ellerinden gelen her türlü fedakârlığı gösterdiklerini, bu konuda işçi ve memur dostu belediye görüntüsü içerisinde çalışma yaptıklarını ifade etti. Tütüncü, Maaşlarının artırılması, geçmiş dönemdeki alacaklarının ödenmesi ve sosyal hak taleplerinin karşılanması çalışmalarının, belediye personeli ve sendikalar tarafından takdirle karşılanmasının da kendilerini mutlu ettiğini bildirdi.
Kaliteli kamu hizmeti mutlu personelle yapılır
Çok kaliteli bir kamu hizmetini, Kepezlilerle buluşturmak istediklerine işaret eden Başkan Hakan Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü. Belediyeler, kamu hizmetlerini, personeli eliyle vatandaşlara götürürler. Motivasyonu ve moral değerleri yüksek personelle yapılan kamu hizmetinin, halkımızın memnuniyetini kazanması açısından, daha farklı olacağını düşünüyorum. O bakımından da kamu hizmetinin artırılması noktasında, çalışanların menfaatlerinin korunması gerekir.
Kamu yararı açısından, personelimizin hakkının, hukukunun korunmasında fayda var. Konuya böyle yaklaşırsak çalışan personelimiz mutlu olur, mutluluğu işine yansır ve işinde daha iyi performans gösterir. Gösterdiği performans neticesinde de halkımız daha güzel bir kamu hizmetine kavuşur.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, burs talebiyle ilgili de bürokratlarına bir inceleme yaptıracağını sözlerine ekledi.
BEMBİRSEN Antalya Şube Başkanı Durali Akça, daha sonra Tütüncüye, memur çalışanlarına ve sendikalarına desteklerinden dolayı plaket takdim etti.