Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü yatırım için Kepezi işaret etti
19 Eylül 2011, Pazartesi - 20:33Mesai saati gözetmeden gece gündüz Kepez için çalışan Başkan Hakan Tütüncü, son olarak mobilya sektöründe hizmet üreten işadamlarıyla bir araya gelerek, Kepezde yatırım yapacak yatırımcılara kapılarının her zaman açık olduğunu söyledi.
Bir birinden büyük projelerin tek tek hayat bulduğu Kepez, gün geçtikçe şehir kavramıyla daha da örtüşür hale geliyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hızla gelişen Kepezde yeni iş kolları oluşturabilmek için mesai kavramı gözetmeden gece gündüz çalışıyor. Farklı sektörlerden iş adamlarıyla zaman zaman toplantılar düzenleyen Başkan Hakan Tütüncü, son olarak Antalyada İstikbal, Mondi ve Bellona gibi firmaların ürünlerinin, dağıtım işini üstlenen iş adamlarıyla biraraya geldi.
Çelik Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Arif Çelik ve Genel Müdür Yardımcısı Ferit Özerin davetlisi olarak Çelik Grubu deposunu ziyaret eden Başkan Hakan Tütüncü, ANTBİRLİK Fabrikası içerisinde 12 bin metre kare alana kurulu olan depoda, yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kösenin de katıldığı ziyaretin, kendileri için büyük önem taşıdığını dile getiren Çelik Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Arif Çelik, hızla gelişen ve büyüyen Türkiyede, Antalyanın hem ekonomik hem de şehircilik anlamında büyük yol aldığını söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, İstikbal, Mondi ve Bellona firmalarının, Antalyada bulunan mağazalarına ürün temin eden, Çelik Grubunun yapmış olduğu yatırımlarının, hem istihdam anlamında hem de kente kattığı ekonomik değer anlamında büyük önem taşıdığını söyledi. Başkan Tütüncü, Kepezde şehircilik anlamında son birkaç yıl içinde büyük yol aldıklarını belirterek, yatırım yapacak iş adamlarına kapılarının her zaman açık olduğunu kaydetti.
Ziyaret sırasında işyeri çalışanları ile sohbet edip, sorunlarını dinleyen Başkan Tütüncü, görevli personele çalışmalarında başarılar diledi.