Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüden Antalya buluşması
14 Eylül 2011, Çarşamba - 16:40Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde, oluklu mukavva kutu üretimi yapan bir fabrikada incelemelerde bulundu.
Başkan Hakan Tütüncü, Antalyanın problemlerini ve çözüm yollarını konuşmak amacı ile esnafla, iş adamlarıyla, sivil toplum örgütleriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Tütüncü, daha öncede birçok kez ziyaret ettiği Organize Sanayi Bölgesinde, faaliyet gösteren oluklu mukavva kutu üretimi yapan şirketin yöneticileri ile bir araya geldi. Kahvaltılı sohbet toplantısında sektörün sorunları ve Antalya ekonomisinin daha da büyümesi için nelerin yapılabileceği konuşuldu.
Tütüncü yılda 40 bin ton mukavva kutu üretimi yapan, gıda, tarım, endüstri ve temizlik şirketlerine karton kutu tedariki sağlayan şirketin tesisini gezerek, yöneticilerden bilgi aldı.
Toplumum her kesimini kucaklayan bir yönetim anlayışı ile Antalyanın kanaat önderleriyle bir araya geldiğini belirten Başkan Tütüncü, Bu amaçla toplumun her kesimini ziyaret ediyorum.
Bugünde Antalya Organize Sanayi Bölgesinde, ülke ekonomisine yaptıkları katkılarla bizleri gururlandıran bir tesisi ziyaret ettik. Bu ziyaretlerde Antalyanın problemleri ile kentin daha da güzelleştirilmesi için nelerin yapılabileceği konularında fikir alışverişinde bulunduk. Bu buluşmalarda ortak aklı harekete geçirme noktasında ciddi ve önemli adımlar attığımızı düşünüyorum. diye konuştu.
Ziyarette Kepez Belediye Meclis Üyesi Adlıhan Dere de hazır bulundu.