Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezden kadınlara beş yıldızlı spor hizmeti
6 Eylül 2011, Salı - 16:43Kepez Belediyesi, ilçede spor yapmak isteyen kadınlara yönelik, ücretsiz olarak 5 noktada step-aerobik ve pilates kursu açıyor.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gerçekleştirdiği vizyon yatırımlar, kültürel ve sanatsal etkinliklerle ilçede başlattığı değişim sürecini, spor alanında da gerçekleştiriyor. Tütüncünün talimatı ile açılacak olan spor kursları sayesinde Kepezli kadınlar da, maddi durumu iyi olan insanlar gibi step-aerobik ve pilates yapabilecek.
Kurslar 5 noktada açılacak
Kepez Belediyesinden hizmette kadınlara pozitif ayrımcılık geldi. Her kesimin spor yapmasına önem veren Kepez Belediyesi, spor yapmak isteyen kadınlara yönelik olarak ücretsiz step-aerobik ve pilates kursu açıyor. Kurslar, Kepez Belediyesi Spor Salonu ile Beşkonak İlköğretim Okulu, Kanal Mahallesi Mimar Sinan İlköğretim Okulu, Şafak Mahallesi Yıldırım Beyazıt İlköğretim Okulu ve Varsak İlköğretim Okulu nun bahçesinde yaptırılan çadır tarzı spor salonlarında açılacak. Lisanslı ve tecrübeli bayan spor eğitmenleri tarafından, kursa katılanlara step-aerobik ve pilates kursu verilecek.
Kepezli kadınlar hizmetin en güzelini hak ediyor
Kurslarda eğitim, 1 Ekimde başlayacak. Kurslara kayıt yaptırmak isteyenler, kimlik fotokopileriyle birlikte Karatay Lisesi yanındaki Kepez Belediyespor Tesislerindeki kulüp idare binasına başvuruda bulunabilirler.
Başkan Hakan Tütüncü de, açacakları spor kursları ile hizmetin en güzelini hak eden Kepezli kadınlara, beş yıldızlı otellerin fitness salonlarındaki gibi spor yapma imkânı sunacaklarını söyledi.