Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Fevzi Çakmaka 2 km asfalt
5 Eylül 2011, Pazartesi - 19:03Kepez Belediyesi, mülkiyet problemi nedeni ile daha önceki dönemlerde yeteri kadar yol hizmeti alamayan Fevzi Çakmak Mahallesinde 2 kilometre asfalt çalışması gerçekleştirdi.
Kepez Belediyesi, ilçede eskiyen, hizmet veremez hale gelen yolları sıcak asfalt yatırımı ile konforlu hale getiriyor. Şu ana kadar ilçede 395 km asfalt hizmeti yapan Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Fevzi Çakmak Mahallesinin yollarını da asfaltlıyor
Mülkiyet problemi nedeni ile daha önceki dönemlerde, yeteri kadar asfalt hizmeti alamayan mahallenin ara sokaklarına bile sıcak asfalt döküldü. Mahallede, alt yapısı bozulan ve sathi kaplama olan 2 kilometrelik yol, sıcak asfaltla kaplandı. Sıcak asfalt yatırımı ile Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri, kaliteli ve konforlu yollara kavuştu.
Mahalleliler, asfalt hizmetinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ettiler.
Fen İşleri Müdürlüğü, Fevzi Çakmak Mahallesinde 2010da 2 bin 925 metre yeni yol açmıştı.