Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Uğur Işılak Kepezi coşturdu.
28 Ağustos 2011, Pazar - 20:04Kepez Belediyesi nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Ramazan etkinliği kapsamında Uğur Işılak hayranlarına unutulmaz bir Türkü ziyafeti verdi.
Kepez Belediyesi nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında sevilen sanatçı Uğur Işılak, binlerce Antalyalı için bir birinden güzel Türküler seslendirdi. Vatandaşlar Uğur Işılakı dinlemek üzere erken saatlerden itibaren konser alanını doldurdu.
Ramazan etkinliği kapsamında gerçekleştirilen programın izlemesinin ardından, Uğur Işılak sahneye çıktı. Işılak sevilen şarkılarını seslendirdi. Alanı dolduran vatandaşlar söylenen şarkılara zaman zaman eşlik ederek müzik ziyafeti yaşadı. Kepez Belediyesi Spor Tesisleri yanına kurulu olan konser alanında sahne alan Uğur Işılakı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü vatandaşlarla birlikte izledi ve sanatçı Işılaka çiçek takdim ederek teşekkür etti.
Başkan Hakan Tütüncü, konser alanını gezerek vatandaşlar ile selamlaştı onların sorunlarını dinleyerek çözümü noktasında ilgililere yerinde talimat verdi.