Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü muhtarlarla iftarda buluştu
27 Ağustos 2011, Cumartesi - 22:44Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kadir gecesi akşamı Kepezli muhtarlar ile iftar yemeğinde buluştu.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan ayının 26. akşamında muhtarlar ile bir araya geldi. Kent Ormanında Kepezli muhtarlara iftar yemeği veren Başkan Hakan Tütüncü, her fırsatta muhtarlar ile bir araya geldiklerini ancak Kadir gecesi akşamı bir iftar sofrasında buluşmanın kendisi için büyük önem taşıdığını söyledi.
Kepez Belediyesi Meclis Üyesi Adlıhan Dere, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz, Antalya Muhtarlar Dernek Başkanı Nazif Alp ve Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleşin de katıldığı iftar yemeğinde muhtarlara aynı takımın oyuncularıyız diyerek halka hizmeti etmek için çalıştıklarını ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, muhtarların, belediye başkanlarının yada meclis üyelerinin yerel yönetim kademesinde halkın hizmeti için çalıştıklarını belirterek bu makamların siyasi bir düşünceye bağlı kalmadan ortak paydada buluşabilmeleri gerektiğini kaydetti. Tütüncü, Kepez bölgesinde bu üç kolun birlik ve beraberlik içinde haretek edebildiğini belirterek bunun sonucunda hızlı ve faydalı bir çok projeye imza attıklarını söyledi.
Sevgi olmazsa bir hiçiz
Başkan Tütüncü, insanların birlikte hareketle çok şeyin üstesinden gelebileceklerini belirterek Kepezli muhtar ile birlik ve beraberlik içinde hizmet odaklı çalıştıklarını, bunun da ötesinde olanın Belediye Başkanı olarak muhtarlar ile aralarında bir gönül bağı oluştuğuna inandığını kaydetti. Kadir gecesi akşamı iftar sofrası etrafında toplanmalarının da bir tesadüf olmadığını ifade eden Başkan Tütüncü, eğer sevgi olmasaydı, böylesine önemli bir gecede bir araya gelebilmenin de mümkün olamayacağını söyledi.