Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Belediyesi bayramlaştı.
26 Ağustos 2011, Cuma - 00:51Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü personeli ile bayramlaştı. Bayramlaşma törenine Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve personel katıldı. Başkan Tütüncü, Birlik ve beraberlik içerisinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz dedi.
Kepez Belediyesi arefe gününün resmi tatil ilan edilmesi ile erken bayramlaştı. Kepez Belediyesi nikah salonunda gerçekleştirilen bayramlaşma törenine Başkan Hakan Tütüncü, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye çalışanları katıldı.
Birlik ve beraberlik içerisinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Birlik ve beraberlik içerisinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kepezde Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayını dolu dolu yaşadık.
Sevdiklerinizle birlikte ağız tadıyla bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Arkadaşlarımızın huzurlu ve mutlu geçirmeleri için bizimde gereken katkıyı göstermemiz gerekiyordu. Her bayramda birlik ve beraberliğimizin pekiştiğini görüyorum. Bundan dolayı da memnuniyet içerisindeyim. Tüm personelimizin ve Antalya lıların bayramını kutluyorum diye konuştu diye konuştu.
Yapılan konuşmanın ardından Başkan Tütüncü, personeli ile bayramlaştı.