Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü muhtarlar ile iftarda buluştu
25 Ağustos 2011, Perşembe - 20:51Kepezli muhtarlar, Kepez Muhtarlar Derneğinin düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. İftar yemeğine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüde katıldı.
Kepez Muhtarlar Derneği, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğinin restorant bölümünde iftar yemeği düzenledi. Ramazan ayının sonlarını yaşadığımız bu günlerde birlik ve beraberliğin belki de en güzel ifadesi olan iftara, Kepezli çok sayıda muhtarın yanı sıra Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Kocagöz ve Osman Yılmaz ile birlikte Antalya Muhtarlar Dernek Başkanı Nazif Alpte katıldı.
Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, Kepezde muhtarların, kaymakamlık ve belediye ile irtibat halinde çalıştıklarını, her fırsatta kurum yöneticileri ile bir araya gelerek ilçenin sorunları hakkında istişare yaptıklarını söyledi. Bu birlikteliğin somut halini ise iftar yemeğiyle ortaya koymak istediklerini dile getiren Büyükkeleş, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye kendilerine verdiği destekten dolayı, bir demet çiçek ile teşekkür etti.
Başkan Hakan Tütüncü, muhtarların sorunlarının, halkın sorunları olduğunu ifade ederek, hiçbir zaman halkın isteklerine duyarsız kalmadıklarını söyledi. Tütüncü, her fırsatta Kepezli muhtarlar ile bir araya geldiklerini belirterek, temsil ettikleri bölgeler hakkında onlardan bilgiler edindiğini ve bu bilgiler ışığında Kepez Belediyesi olarak, çözüm bekleyen sorunlara hızlıca müdahale etme şansı bulabildiklerini kaydetti.