Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Urfanın sıra gecesi Kepezde hayat buldu
25 Ağustos 2011, Perşembe - 16:50Kepez Belediyesi, farklı kültürlerin öne çıkan değerlerini Ramazan ayı etkinlik alanında vatandaşlarla buluşturuyor. Son olarak Urfaya özgü Türküler ve halk oyunları, Urfa Sıra Gecesi ile Antalyada hayat buldu.
11 ayın sultanı Ramazan ayını geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde Kepez Belediyesinin etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Ramazan etkinlikleri kapsamında hafta sonu ünlü sevilen sanatçı Nuray Hafiftaş konseriyle coşan Antalyalılar, son alarak Urfa Sıra Gecesinin bir birinden güzel Türküleriyle unutulmaz bir akşam daha yaşadı. Yaram Sızlar, Hayatları Değirmi, Ben Bu Dağın Ağacayım gibi unutulmaz Urfa Türkülerinin seslendirildiği gecede Antalyalılar, doyumsuz bir Türkü ziyafeti yaşadı.
Kepez kültür zenginliğini sahneye yansıtıyor
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan etkinlikleri boyunca farklı akşamlarda farklı kültürlerin değerlerini programlara dahil ettiklerini, bundaki amaçlarının ise Antalyada yaşayan gurbetçilerimize biraz olsun memleket havası yaşatmak olduğunu söyledi. Ramazan ayının bitimine bir haftadan daha az bir zaman kalmasına rağmen, Kepez Belediyesi etkinlikleri ilk günkü heyecanıyla devam ediyor diyen Başkan Hakan Tütüncü, Ramazan ayının geride bıraktığımız 23 gününde Antalyanın farklı bölgelerinden yüzbinlerce insanın Kepeze etkinlikleri izlemeye geldiğini kaydetti.
Ramazan ayının son haftası, 27 Ağustos Cumartesi günü sevilen ses sanatçısı Uğur Işılak, Antalyalılar için Kepez Belediyesi etkinlik alanında sahne alacak.