Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
İşadamlarından Tütüncüye teşekkür plaketi
24 Ağustos 2011, Çarşamba - 19:20Toksöz Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Toksöz, bu yıl altıncısını düzenledikleri geleneksel iftar yemeğinde, Kepezli işadamlarına her alanda destek olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ederek, plaket takdim etti.
Toksöz Çelik Kapı Yönetimi, bu yıl altıncısını düzenledikleri iftar yemeği ile Kepez başta olmak üzere Antalyada ticaret yapan önemli işadamlarını bir araya getirdi. Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Toksöz, iftar yemeğinde Antalyaya yön veren işadamlarıyla bir araya geldiklerini belirterek, kendilerine her anlamda destek olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye de bu vesileyle teşekkür etmek istediklerini söyledi.
Kepezde en küçük yatırımcının dahi destekçisiyim
Antalya Müteahhitler Dernek Başkanı Deniz Karataş ve Kepez Müteahhitler Dernek Başkanı Süleyman Akbıyıkın da katıldığı yemekte, işadamlarına seslenen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yatırım yapmak için, Kepezin cazibe merkezi bir bölge olduğunu kaydetti. Son iki yıl içinde gerek inşaat gerek ise diğer çalışma alanlarında yapılan yatırımların Kepezi cazibe merkezi haline getirdiğini dile getiren Başkan Tütüncü, Kepez Belediyesi olarak bölgeye küçükte olsa katkı sağlayacak her türlü çalışmanın yanında olacaklarını belirtti.
Toksöz Çelik Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Toksöz, Başkan Hakan Tütüncüye plaket takdim ederek, yaptığı başarılı çalışmalar ve hizmetler için teşekkür etti.