Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepezde Ramazan coşkusu devam ediyor
22 Ağustos 2011, Pazartesi - 20:34Kepez Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Ramazan ayı etkinlikleri, her akşam farklı eğlenceleri ve hafta sonları sevilen sanatçıların konserleri ile, etkinlik alanını dolduran binlerce Kepezliye keyif dolu anlar yaşatıyor.
Kepez Belediyesinin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Ramazan ayı etkinlikleri, 22 günde yüz binlerce kişiye kucak açtı. Her akşam birbirinden farklı etkinliklere yer veren Kepez Belediyesi, Ramazan ayı boyunca hacivat ile karagöz, orta oyunu, aşuk ile maşuk, folklor ve mehteran takımı gibi gösterilerle, etkinlik alanını dolduran binlerce kişiye keyif dolu anlar yaşatıyor
Her hafta sonu ise birbirinden değerli sanatçıların sahne aldığı etkinlik alanında Antalyalılar, Ramazan ayını, coşku içinde yaşıyor. Geride bıraktığımız 22 günlük Ramazan ayı süresi içinde Burak Ahıskalı, Mehmet Öndül, Ayna, Şafak Sönmez, Ömer Karaoğlu, Gültekin Gönülaçar, Şükriye Tutkun, Küçük İbo ve Nuray Hafiftaş gibi bir birinden değerli sanatçılar sevilen şarkılarıyla konserler verdi.
Ayrıca hemşehri derneklerinin, bir birinden renkli etkinliklerle, Antalyalılarla buluşmasına olanak tanıyan Kepez Belediyesi, göç edip Antalyaya yerleşmiş binlerce insana memleket özlemlerini giderme fırsatı veriyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan ayı boyunca her akşam farklı etkinliklere yer vererek, Antalyalılara eğlence dolu saatler yaşattıklarını kaydetti. Her hafta sonu ise sevilen sanatçıların sahne aldığını dile getiren Başkan Hakan Tütüncü, Ayna gurubu, Şükriye Tutkun, Küçük İbo gibi ünlü sanatçıların geçtiğimiz haftalarda Antalyalılar için konser verdiğini ve bu etkinlikler sayesinde binlerce insanın keyif dolu anlar yaşadığını kaydetti.
Ramazan ayının son haftasında ise birbirinden renkli gösterilerin yanı sıra, 23 Ağustos Salı günü Urfa sıra gecesi düzenlenecek. 27 Ağustos Cumartesi akşamı saat 21.00 de sevilen sanatçı Uğur Işılak, Kepez Belediyesinin Ramazan etkinlik alanında konser verecek.