Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü Konyalıları yalnız bırakmadı.
20 Ağustos 2011, Cumartesi - 17:12Antalyada her fırsatta hemşehiri dernekleriyle biraraya gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konyalılar Dernek üyeleriyle iftarda buluştu..
Her yıl geleneksel iftar yemeği ile bir araya gelen Konyalılar, Kepez Çakıl Kafe Restoran da buluştu.. Konyalılar Derneğinin düzenlediği iftar yemeğine Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, meclis üyeleri, Kepez Eski Belediye Başkanı Erdal Öner ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.
Antalya Konyalılar Dernek Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, paylaşmayı vede yardımlaşmayı gerektiren Ramazan ayında, her yıl geleneksel iftar yemeği ile bir araya geldiklerini belirterek, Antalyada yaşayan 110 bine yakın Konyalı olduğunu ve her yıl düzenledikleri çeşitli etkinliklerle bir araya gelmeye çalıştıklarını söyledi.
Paylaşmak bu ayda daha bir güzel
Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, 11 ayın sultanı Ramazanın birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik dolu anlamlar taşıdığını bununda ötesinde bu ayın en büyük yanının paylaşmayı teşvik etmesi olduğunu ifade ederek Konyalılar Derneğinin de düzenlemiş olduğu iftar yemeğiyle Ramazan ayının tüm gereklerini yerine getirdiğini söyledi
Hemşehiri derneklerine kapım her zaman açık
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, memleketlerinden yüzlerce kilometre uzakta yaşayan ve hayatlarını Antalyada sürdürmeyi seçen Konyalıların dürüst ve çalışkan kişilikleriyle bu memlekete pek çok alanda hizmet ettiklerini söyledi. Başkan Tütüncü, hemşehri derneklerine Kepezde büyük önem verdiklerini belirterek, Kepez Belediyesi olarak bir şekilde memleketlerinden ayrı düşmüş ve ekmeğini gurbette kazanmak durumunda kalmış ailelere destek olduklarını ve onları yalnız bırakmadıklarını söyledi.