Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü ATBnin iftarında hemşehrileri ile buluştu.
19 Ağustos 2011, Cuma - 23:15Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Ticaret Borsası (ATB)nın Korkutelinde verdiği iftar yemeğine katılarak, hemşehrileri ile Ramazanın sevincini, coşkusunu paylaştı.
Başkan Hakan Tütüncü, ATBnin Korkutelinde düzenlediği geleneksel iftar yemeğine katıldı. Aslen Korkuteli li olan Başkan Tütüncü, bu iftar yemeğinde orucunu hemşehrileri ile birlikte açmanın mutluluğunu yaşadı.
Daha önce de birçok kez memleketini ziyaret eden Tütüncü, Ramazan ayında da Korkuteli hemşehrileri bir araya geldi. Korkuteli Kaymakamı Erkan Karahan, Korkuteli Belediye Başkan Vekili Ali Kocabörek, ATB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır,borsa meclis üyelerinde yer aldığı ATBnin geleneksel iftar yemeğinde Tütüncü, hemşehrileri ile sohbet etti, taleplerini dinledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Ramazanın birlik, beraberlik ve kardeşlik iklimini hemşehrileri paylaşmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Tütüncü, geleneksel hale getirdikleri iftar yemeği ile kardeşlik ortamını oluşturduğu için de ATB Başkanı Ali Çandıra teşekkür etti.
Başkan Tütüncü ile birlikte iftar yemeğine Kepez Belediye Meclis Üyeleri Aydın Açan ve Rüştü Peker de katıldı.