Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Antalyada ilk doğalgaz Kepezde
19 Ağustos 2011, Cuma - 20:48Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Olimpos Doğal Gaz AŞ tarafından alt yapı çalışması tamamlanan 5 mahalleye, düzenlenen törenle doğalgaz yakma salınımını yaptı.
Kepez Belediyesi bir ilke daha imza atarak, henüz Antalyada hiçbir ilçede bulunmayan doğalgazı, Kepez ilçesine getirdi. Olimpos Doğal Gaz AŞ tarafından yürütülen ve alt yapı çalışmaları tamamlanan, 5 ayrı mahallede doğalgaz salınımı, düzenlenen doğalgaz yakma töreniyle gerçekleştirildi. Zafer Mahallesinde düzenlenen törene Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez Meclis üyeleri Ayşe Güliz Yılman ve Elif Derya Canbulut ile birlikte çok sayıda mahalle sakini katıldı.
Antalyada doğalgaz ilk Kepeze geldi
Kepez ilçesinde 5 ayrı mahallede alt yapı çalışması tamamlanan ve düzenlenen törenle de doğal gaza kavuşan ilk Antalyalılar, yani Kepezlilere seslenen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, göreve geldikleri ilk günden itibaren Olimpos Doğal Gazın yürüttüğü alt yapı çalışmalarını hızlandıracak bir takım kararları hayata geçirdiklerini ve 2,5 yıl gibi kısa bir süre içinde Kepeze ilk doğal gazı getirdiklerini söyledi.
Düzenlenen Doğal Gaz Yakma töreniyle Zafer Mahallesi, Özgürlük Mahallesi, Yükseliş Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi ve Ulus Mahallesi olmak üzere, 5 ayrı mahallede toplam 19 bine yakın konuta doğalgaz verildiğini dile getiren Başkan Tütüncü, Antalyada her kış ayında tartışma konusu olan hava kirliliğini de böylece Kepezde çözmüş olacaklarını söyledi.
Dünyanın en temiz enerji kaynaklarından olan doğalgazın ayrıca modern bir enerji kaynağı olduğunu da ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, Kepezli vatandaşların ev bağlantısı yaptırmak suretiyle bu imkandan yararlanabileceklerini kaydetti.
Doğalgaz artık Kepezde
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, Ak Parti Antalya Millekvekili Gökçen Enç, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, Kepez Meclis üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Elif Derya Canbulut ve Olimpos Gaz yetkilileri ile birlikte, doğal gazı ateşleyen butona basarak Kepez ilçesine ilk doğal gazı vermiş oldu.
Kepezde hizmet çok yönlü yürütülüyor
Başkan Tütüncü, Zafer Mahallesinde sadece miting alanı olarak kullanılan ve bunun dışında akşam saatlerinde vatandaşın girmeye dahi cesaret edemediği alanı çok kısa sürede projelendirerek Zafer Mahallesine yakışır bir park haline getirdiklerini söyledi.