Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Konyalılar Kepezde coştu
19 Ağustos 2011, Cuma - 20:42Kepez Belediyesi Ramazan ayı etkinliğinde, Konyalılar Derneği hazırlamış olduğu program ile etkinlik alanını dolduran Kepezlilere unutulmaz bir gece yaşattı.
Kepez Belediyesi, Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında, her akşam bir birinden eğlenceli programlara yer veriyor. Hacıvat ile karagöz, orta oyunu, aşuk ile maşuk, halk oyunları gösterileri yanı sıra, her hafta sonu ünlü bir sanatçının sahne aldığı etkinliklerde, hemşeri buluşmasını sağlamak düşüncesiyle, Antalyada faaliyet gösteren derneklere de program yapma fırsatı veriliyor. Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında program hazırlayan Konyalılar Derneği, bir birinden renkli gösterilerle, etkinlik alanında binlerce Kepezliye eğlence dolu bir gece yaşattı.
Kepez etkinlik alanında hemşehri buluşması
Konyalılar Derneğinin, Kepez Belediyesi Ramazan Etkinlik alanında düzenlediği gecede, Konyalıları yalnız bırakmayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Devam eden Ramazan ayı etkinliklerinde, Antalyalıların her akşam ayrı bir eğlenceye tanık olduğunu belirtti.
Renkli gösterilerin ve bir birinden değerli sanatçıların sahne aldığı Ramazan ayı etkinliklerinde, hemşehri derneklerine de yer vererek bir memleket buluşması sağlamak istediklerini dile getiren Başkan Tütüncü, Konyalılar Derneğinin hazırlamış olduğu bu programla da binlerce Konyalının bu alanda buluştuğunu kaydetti.
Tütüncüye teşekkür plaketi
Konyalılar Dernek Başkanı Hasan Hüseyin Cengiz, kendilerine böyle bir ortamda Konyalılar olarak bir araya gelebilme fırsatı veren Başkan Tütüncüye, Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Ençle birlikte teşekkür plaketi takdim etti.