Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Barışı güzelleştiriyor
18 Ağustos 2011, Perşembe - 17:53Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Barış Mahallesindeki yeşil kart biriminin kötü görünümündeki bahçesini, çevre düzenlemesi çalışmasıyla güzelleştirdiklerini, mahalleye de köşk gibi muhtarevi yaptıklarını söyledi.
Başkan Hakan Tütüncü, Barış Mahalle Muhtarı Halil Yılmazı ziyaret etti. Tütüncü, ziyarette Yılmazdan mahallenin problemleriyle ilgili bilgi alırken, mahalle sakinlerinin de taleplerini dinledi. Muhtar Yılmaz, açılmayan yolların açılmasını, tamamlanmayan parkların bitirilmesini istedi. Tütüncü de bürokratlarına taleplerinin yerine getirilmesi talimatını verdi.
Mahallenin problemlerini bir bir çözdüklerini belirten Başkan Tütüncü, mahalledeki, Kepez Kaymakamlığı Sağlık Grubu Başkanlığı Yeşilkart Biriminin kötü görünümdeki bahçesini, çevre düzenlemesi çalışması ile güzelleştirdiklerini söyledi. Tütüncü, bahçeye kilit taşı döşediklerini, vatandaşlar içinde kapalı oturma alanları oluşturduklarını ifade etti.
Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, mahalleye, vatandaşların kamu hizmetini modern bir ortamda alabileceği, köşk gibi, muhtarlık binası da kazandırdıklarını bildirdi.
Muhtar Halil Yılmaz da hem muhtarevinin hem de mahallenin de sınırı olduğu Devlet Su İşleri kanalını güzelleştirme projesinin, çok güzel hizmetler olduğunu kaydetti ve Tütüncüye, mahalleye hizmetlerinden ve ilgisinden dolayı teşekkür etti.
Yılmaz, geçtiğimiz aylarda mahalle sakinleri ile birlikte Başkan Hakan Tütüncüye teşekkür ziyaretinde bulunmuştu.