Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Ramazan etkinliğinde Şükriye Tutkun fırtınası
14 Ağustos 2011, Pazar - 10:18Kepez Belediyesinin düzenlediği Ramazan etkinliği kapsamında konser veren Şükriye Tutkun, türküleriyle 20 bine yakın Antalyalıya müzik ziyafeti sundu.
Her akşam binlerce kişinin ziyaret ettiği, kültürel, sanatsal etkinlikleri ve Türk evleri çarşısı ile geleneksel Ramazan akşamlarının yaşandığı, Kepez Belediyesinin Ramazan etkinliğinde eğlence Şükriye Tutkun konseri ile devam etti.
Kepez Belediyesinin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Ramazan etkinliğinde, peş peşe düzenlenen konserlere büyük ilgi gösteren Antalyalılar, her akşam ayrı bir müzik tadında eğleniyor. Son olarak Türkiyenin sevilen sanatçısı Şükriye Tutkun ile eğlenceyi doyasıya gönüllerince yaşadılar. Kepez Belediyesi Spor Tesislerindeki konser alanında sahne alan Şükriye Tutkun, seslendirdiği bir birinden güzel türkülerle hayranlarını hem coşturdu hem de hüzünlendirdi.
Eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile birlikte konser alanına gelen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Şükriye Tutkuna çiçek vererek teşekkür etti. Ramazan ayının, önceki yıllarda olduğu gibi Kepezde birlik ve beraberlik içerisinde yaşandığını dile getiren Başkan Tütüncü, Geleneksel Ramazanların tadı, güzelliği Kepez Belediyesinin Ramazan etkinliği alanında yaşanıyor. dedi.
Ramazan Kepezde coşkuyla yaşanıyor.
Başkan Tütüncü, Ramazan etkinliği alanının, yeni kuşaklara Ramazanın güzelliğinin anlatıldığı, gelecek kuşaklara taşındığı bir yer olduğunu da kaydetti. Bu etkinlik ile Ramazanın mutluluğunu Kepez halkı ile paylaştıklarını dile getiren Tütüncü, tüm Antalyalıları etkinliklere davet etti. Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, eşi Ayşe Tütüncüyle birlikte konseri bir süre izledikten sonra alandan ayrıldı.
Kepez Belediyesinin Ramazan etkinliğinde 20 Ağustos Cumartesi günü saat 21.30da Türk Halk Müziğinin sevilen seslerinden Nuray Hafiftaş konser verecek.