Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başkan Tütüncünün mahalle sohbetleri
12 Ağustos 2011, Cuma - 22:00Gece gündüz demeden Kepezdeki mahalleleri gezerek, vatandaşların sorunlarını dinleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Düdenbaşı Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.
Gece ziyaretinde bulunduğu Düdenbaşı mahalle sakinleriyle, bir pastanede sohbet eden Başkan Tütüncü, Mahalle Muhtarı Mustafa Yorgancıyla birlikte mahallelilerin taleplerine yerinde cevap verdi.
Düdenbaşı Mahallesine çok yakın sürede, yeni bir park daha kazandıracaklarını dile getiren Başkan Tütüncü, mahalle sakinlerinin bu tür gece sohbetlerini, yeşil dokuya kavuşmuş bir ortamda gönüllerince yapabileceklerini belirtti. Ayrıca çocuklara da müjde veren Başkan Tütüncü, bu parkla birlikte, çocuklara da futbol oynayabilecekleri bir saha yapacaklarını söyledi.
Mahalle sakinleri de mahallelerine yaptığı hizmetlerden ve kendilerine karşı gösterdiği ilgiden çok memnun olduklarını belirterek, Başkan Tütüncüye teşekkür ettiler.