Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü bokstaki başarıyı ödüllendirdi
12 Ağustos 2011, Cuma - 18:06Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Avrupa üçüncüsü ve Türkiye şampiyonu olan Kepez Belediyespor Boks Takımı sporcusu Muhammet Canpolatı, Cumhuriyet Altını ile ödüllendirdi.
Başkan Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor Kulübü sporcularının başarılarını karşılıksız bırakmıyor. Tütüncü, milli takım forması ile Rusya nın Grozny kentinde yapılan Avrupa Öğrenciler Boks Şampiyonası nda üçüncü ve Çorumda düzenlenen Üst Minikler Türkiye Şampiyonasında birinci olan kulübün sporcusu Muhammet Canpolatı ödüllendirdi.
Başkanlık makamında gerçekleştirilen ödül töreninde Tütüncü, Canpolatı, başarısından dolayı, onure etmek amacı ile ödüllendirmek istediklerini söyledi.
Cemal Kamacı gibi boksör olun
Başkan Tütüncü, Türkiyede adını boks tarihine altın harflerle yazdıran Cemal Kamacının hem iyi bir sporcu hem de çok iyi sporcu ahlakına sahip bir boksör olduğunu hatırlattı ve Muhammet Canpolattan, Cemal Kamacı gibi bir boksör olmasını istedi.
Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü: Hem iyi bir sporcu hem de spor ahlakına sahip bir kişi olmalısınız. İnsanlar, yüzlerinize bakınca sizlerde ahlaklı insanların kalp güzelliğinin parıltılarını görmeliler. Biz böyle gençlerle geleceğe yürüyeceğiz. Biz böylesi gençlerle milletimizin ismini, ay yıldızlı bayrağımızı en yükseklere çıkaracağız. Sizi yetiştiren aziz millet, sizden bunu bekler. Atalarımızın mirası, sizlerden bunu bekler. Bizlerde buna vesile olmak için sizlerin önünü açıyoruz.
Daha büyük başarılar için çalışacağız
Başkan Hakan Tütüncü, daha sonra başarısının devamını dilediği Avrupa üçüncüsü boksöre ödülünü verdi.
Kepez Belediyespor Boks Takımı Baş Antrenörü Emin Günerhan da, başarılarını ödüllendirdiği için Tütüncüye teşekkür etti.
Günerhan, bu ödülün kendilerini kamçılayacağını, daha büyük başarılar elde etmek için de ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.
Ziyarette Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu da hazır bulundu.