Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Müteahhitlerden Tütüncüye teşekkür ziyareti.
14 Temmuz 2011, Perşembe - 19:16Kepez Müteahhitler Dernek Yönetimi ve üyelerinden oluşan heyet, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Müteahitler derneğin kurulum aşamasında kendilerine verdiği destekten ötürü Başkan Tütüncüye teşekkür etti. Kepez Müteahhitler Dernek Başkanı Süleyman Akbıyık, Kepezde dernekleşme düşüncesini ilk kez Başkan Tütüncüyle paylaştıklarında büyük bir memnuniyetle karşılandıklarını belirterek, dernek kurma girişimlerine de o konuşmanın üzerine başladıklarını söyledi. Akbayak, o günden bu güne pek çok konuda kendilerine destek olan Başkan Tütüncüye Kepez Müteahhitler Derneği Yönetimi ve üyeleri adına teşekkür etti.
Tütüncüden müteahhitlere tam destek.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her geçen gün şehirleşme yolunda büyük adımların atıldığı Kepeze kent kimliği kazandırmak için çalıştıklarını belirterek, bunun da ancak müteahhitlerin destekleriyle mümkün olabileceğini söyledi. Bu anlamda Kepezde dernekleşme yoluna giden müteahhitlerin girişimini büyük bir heyecanla karşıladığını dile getiren Tütüncü, Bugün dernek çatısı altında toplanan müteahhitler Kepezli vatandaşlara öncelikle iş imkanı oluşturmaktadırlar. Müteahitlerimiz bölgenin şehirleşmesine büyük katkılar koymaktadır. Böylesi katkılar veren müteahhitlerin her zaman yanındayız ve destekçisiyiz. Habibler, Kültür ve Yenidoğan Mahallelerinde mülkiyet sorunu çözülen bir çok bölgede yapılaşma hızla ilerliyor. Kepezin gelişiminde taş taş üstüne koyan herkese teşekkür ediyorum diye konuştu.
En kalabalık heyet müteahhitler oldu
Başkan Hakan Tütüncü, Kepezli müteahhitlerin yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek bu güne kadar ağırladığı en kalabalık heyet olduğunu söyledi. Tütüncü, Kepez Müteahhitler Derneği ile el ele vererek Kepezde büyük işler başaracaklarına inandığını kaydetti.