Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü park sözünü tuttu.
13 Temmuz 2011, Çarşamba - 19:10Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz günlerdeki ziyaretinde Ünsal Mahallesi sakinlerine verdiği sıcak asfalt ve park sözünü tuttu. 1 milyon TL tutarında 3,5 asfalt çalışması gerçekleştirilen mahallede de şimdi de park inşa ediliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü, mahallede 3 bin 500 m2lik parkın yapımına başladı. Vatandaşların sosyal gereksinimlerini karşılayacak olan parkın içerisinde açık hava spor aletleri, yürüyüş parkuru, oturma alanları ve çocuk oyun grubu bulunacak. Parkın kısa bir süre içerisinde tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.
Kepez Belediyesi, açık semt pazarı ihtiyacını karşıladığı, tapu tahsisi yaptığı ve kat artışı sağladığı Ünsal Mahallesinde geçtiğimiz yıl 4 km yeni yol açmıştı. Parkın mahalleye hayırlı olmasını dileyen Başkan Hakan Tütüncü, hem belediye hizmetleri ile hem de var olan sıkıntıları çözerek Ünsal Mahallesini Kepezin en güzel yerleşim yerlerinden biri haline getirdiklerini söyledi.
![](/uploads/oldnews/haberler/unsal114.jpg)
![](/uploads/oldnews/unsal2.jpg)
![](/uploads/oldnews/unsal4.jpg)