Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü merhum Hamza Taşın mevlidine katıldı
12 Temmuz 2011, Salı - 19:26Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Korkuteli Söbüce Yaylasında, Ak Parti eski İl Başkanı merhum Hamza Taş adına düzenlenen mevlide katıldı.
12 Ocak 2008 tarihinde vefat eden Ak Parti eski İl Başkanı merhum Hamza Taş, düzenlenen mevlit ile anıldı. Korkutelinin Söbüce Yaylasında düzenlenen mevlide Ak Parti Antalya Milletvekili Hüseyin Samani, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ak Parti Antalya İl Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ile birlikte çok sayıda partili ve vatandaş katıldı.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, merhum Hamza Taş adına düzenlenen mevlit vesilesiyle Söbüce Yaylasında vatandaşlarla bir araya gelme fırsatı bulabildiklerini söyledi. Başkan Tütüncü, oldukça seviyeli ve ılımlı siyaset anlayışıyla Antalyada her zaman örnek bir isim olan Hamza Taş için Allahtan rahmet diledi. Başkan Tütüncü, mevlitte tek tek vatandaşları ziyaret ederek onlarla kısa süreli sohbet etti.
Kepez Başköy Mahalle Muhtarı Ali Acarın düzenlemiş olduğu mevlitte, merhum Hamza Taş adına Kuran-ı Kerim okunması ve dualar edilmesinden sonra, davetlilere yemek ikram edildi.