Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez iki AKMEK şubesi daha açacak
7 Temmuz 2011, Perşembe - 17:52Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Kepez Meslek Eğitim Kursları (AKMEK) Yeşilyurt Şubesinin, 20102011 eğitim döneminin yılsonu sergisinin açılışını yaptı. Kursa katılan 426 kursiyer, sergide el emeği, göz nuru çalışmalarını beğeniye sundu.
Muhsin Yazıcıoğlu Parkının içerisindeki kurs merkezindeki açılış töreni Başkan Tütüncü, eşi Dr Ayşe Tütüncü, Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz, 24. dönem Antalya Milletvekili Adayı Ahmet Şahin, Yeşilyurt Mahalle Muhtarı Mehmet Karadeniz, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.
Burada bir konuşma yapan Başkan Hakan Tütüncü, parkın içerisindeki boş binayı, ciddi bir emek ve gayretle, vatandaşlara hizmet veren güzel bir kurs merkezi haline getirdiklerini söyledi. Tütüncü, bu yıl 426 kursiyere eğitim veren ve talepleri karşılayamayan Yeşilyurt AKMEK Şubesi hizmet binasını, gelecek eğitim yılında büyüteceklerini belirtti.
Dört merkezde hizmet veren AKMEKe, Kepezlilerin yoğun bir ilgi gösterdiğine vurgu yapan Tütüncü, Şu anda hizmet veren dört şubemizin talepleri karşılayamadığını görüyoruz. Önümüzdeki eğitim yılında iki tane daha AKMEK şubesi açarak, bu hizmeti özellikle kadınlarımıza daha kaliteli ve hızlı bir şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz. diye konuştu.
Tütüncü, Yeşilyurttaki kurs merkezinin açılmasında emeği geçen AKMEK çalışanlarına, Muhtar Karadenize ve kurs öğretmenlerine teşekkür etti.
Başkan Tütüncü, AKMEKin ortak bir emeğin ürünü olduğunun altını çizerek, AKMEKte, hepimizin ortak kararlılığı, ortak niyeti ve her şeyden önemlisi halkımıza olan sevgimiz ve saygımız vardır. Dedi.
Tütüncü, konuşmasının ardından diğer davetliler ile birlikte kurdeleyi keserek, yılsonu sergisini ziyarete açtı