Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
AKMEK Varsaktan yılsonu sergisi
5 Temmuz 2011, Salı - 18:33Kepez Belediyesinin ücretsiz eğitim hizmeti alan Antalya Kepez Mesleki Eğitim Kursları (AKMEK) Varsak Şubesinde, 20102011 eğitim yılı tamamlandı. Değişik branşlardaki 18 kursta eğitim gören 660 kursiyer de yılsonu sergisinde öğrendiklerini tanıtma imkânı buldu.
Kurs binasındaki sergi açılış törenine, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eşi Dr Ayşe Tütüncü, Meclis Üyeleri Ayşe Güliz Yılman, Murteza Tamyürek, Başkan Yardımcısı Mesut Kocagöz, kursiyerler ve aileleri katıldı.
Kadın koordinasyon merkezi kuruluyor
Törende konuşan Başkan Tütüncü, her geçen gün büyüyen, kendisini yenileyen AKMEKin, hem eğitim kadrosunu çeşitlendirerek, hem de kursiyer sayısını artırarak yoluna devam ettiğini söyledi. Önümüzdeki yıl, iki tane daha AKMEK şubesi açmayı planladıklarını kaydeden Tütüncü, Bununla ilgili gerekli çalışmaları başlattık. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, kadınlara yönelik sosyal hizmet yapacak olan Kadın koordinasyon merkezi kuracaklarını da açıkladı.
Sosyal belediyecilik hizmetleri artıyor
Tütüncü, hem AKMEK hem de kadın koordinasyon merkezinde yapacakları çalışmalarla, kadına ve aileye yönelik sosyal belediyecilik noktasındaki hizmetlerini çeşitlendireceklerini bildirdi.
Tütüncü, kursiyerleri, el emeği göz nuru çalışmalarından dolayı kutlarken, onları yetiştiren eğitimcilere de teşekkür etti.
Konuşmasının ardından Tütüncü eşi Dr Ayşe Tütüncü ve diğer katılımcılarla birlikte kurdeleyi keserek, serginin açılışını yaptı.