Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Antalyanın en büyük yaz spor okulu açıldı.
2 Temmuz 2011, Cumartesi - 20:12Antalyanın en büyüğü olma özelliğini taşıyan ve 1500den fazla öğrencinin katıldığı yaz spor okulunun açılış töreni Kepez Belediyesi Spor Salonunda yapıldı. Açılış törenine Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyespor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kepez Belediye Meclis Üyeleri, Kepez Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, mahalle muhtarları, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Kepez Belediyespor Yaz Spor Okulu basketbol, boks, futbol, güreş, izcilik, hentbol, karate, tenis, tekvando, voleybol ve wushu branşlarında hizmet verecek. Branşlarda eğitim gören sporcular hünerlerini gösterdi. Gerçekleştirilen şovu erken saatlerde salonu dolduran sporcu ve aileleri merakla izledi.
Gösterilerin ardından Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü yaptığı konuşmada Kepez Belediyesinin 11 branşta açtığı eğitim ile sporcu yetiştirdiğinin altını çizdi.Belediye başkanı olduğu günden itibaren Kepezi bir spor şehri haline getirmek için çaba harcadığını ifade eden Başkan Tütüncü, Hayalimde Kepezi kültür, sanat ve spor şehri yapma hedefim vardı. Bu hedefe ulaşabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Bundan sonra da spor okullarımız aynı şevk ile hizmet etmeye devam edecektir. Buralardan isminden söz ettirecek sporcuların yetişmesini sağlayacağız. Bu spor okulundan birçok başarılı sporcunun çıkacağına inanıyorum. Spor okulunu açarak çocuklarımızı sokağa mahkum olmaktan kurtarıyoruz. Bu mutluluk bizim için çok önemlidir diye konuştu.
Başkan Hakan Tütüncü, branş sporcuları ile çektirdiği hatıra fotoğrafının ardından düzenlenen açılış sona erdi.