Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Yaz Spor okullarının açılışına davetlisiniz
1 Temmuz 2011, Cuma - 18:41Kepez Belediyespor Yaz Spor Okulları açılış töreni rekor katılım ile yarın start alıyor. Kepez Belediyesi spor salonunda gerçekleşecek açılış töreni saat 09.00da başlayacak.
Kepez Belediyesi, 11 ayrı branşta açtığı yaz spor okuluyla, spora hizmetini sürdürüyor. Antalyanın en büyük yaz spor okulu yarın düzenlenecek olan tören ile açılacak. 452 bin nüfusuyla 52 ilden büyük olan ilçede, daha fazla çocuğun spor yapabilmesi amacıyla düzenlenen ve büyük ilgi gören yaz spor okulu, basketbol, boks, futbol, güreş, izcilik, hentbol, karate, tenis, tekvando, voleybol, wushu, branşlarında hizmet verecek.
Kepez Belediyesi Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan açılışta çeşitli gösteriler sunulacak. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaz spor okulu açılış törenine tüm Antalyalıları davet etti.