Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
İzmirde tanıştılar Kepezde evlendiler
29 Haziran 2011, Çarşamba - 20:18Tekerlekli Sandalye Bayan Basketbol Takımı oyuncusu Alev Tutulmaz, İzmirde oynadıkları bir karşılaşmada seyirci olarak maçlarını izlemeye gelen Okan Kacaayan ile tesadüfen tanıştıklarını ve kısa bir süre sonra da evlenmeye karar verdiklerini, nikah işlemleri için de Kepez Belediyesine müracaat ettiklerini söyledi. Aşk engel tanımaz diyen genç çift, herkesin böylesine büyük bir mutluluğu yaşamasını istedi.
Genç çiftin nikahını kıyan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sevginin en güzel halini Tutulmaz ve Kocaayan çiftinde gördüğünü belirterek, kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diledi. Başkan Tütüncü, evlilik cüzdanını gelin Alev Tutulmaza teslim etti.