Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez eğitimdeki başarıyı ödüllendiriyor.
25 Haziran 2011, Cumartesi - 22:48Kepez Belediyesi, bu yıl üçüncüsünü düzenlediği karne şenliği ilçedeki ilköğretim ve lise olmak üzere 94 okulda eğitim gören öğrencilerin başarısını bisiklet ile ödüllendirdi. Kepez Belediyesi Hasan Doğan Stadı otoparkında düzenlenen tören ile okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsü olan 282 öğrenci ödüllerini aldı.
3. Karne Şölenine, Kepez Kaymakamı Mehmet Ali Özyiğit, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Köse, meclis üyeleri, başkan yardımcıları, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Kepez Tütüncüyü seviyor.
Şölende bir konuşma yapan Kaymakam Özyiğit, Başkan Tütüncünün, Kepezi ve çocukları çok sevdiği için elindeki belediye imkanlarının hepsini ilçe ile paylaştığını belirtti. Tütüncünün, çocukları çok sevmesine de değinen Özyiğit, Zaman zaman okullarımızı ziyaret ettiğimizde yavrucaklar, Hakan ağabey, Hakan ağabey, diyerek koşturuyorlar. İnsan ancak sevdiğinin yanına gelir. Kepezliler olarak, gece-gündüz demeden çalışan, vaktini ailesine ve çevresine değil, vatandaşlarına harcayan belediye başkanımızı hem seviyoruz hem de takdir ediyoruz. diye konuştu.
Kepez Kaymakamı, eğitim sezonu boyunca gayretlerinden dolayı öğrencileri, bu gayretin arkasındaki öğretmenleri ve aileleri de çocuklara katkılarından dolayı kutladı.
Kepezde eğitimin çıtasını yükselttik.
Başkanı Hakan Tütüncü de konuşmasında, karne şölenini ile ilçedeki eğitim kalitesini yükseltmeyi ve tatlı bir rekabet ortamı oluşturarak öğrencilerin daha da başarılı olmasını amaçladıklarını söyledi. Tütüncü, eğitime verdikleri desteğin somut sonuçlarını, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün verilerinde görüldüğünü belirterek, şunları kaydetti: 20092010 ve 2011de Kepezin eğitimdeki başarını karşılaştırdığımızda gerek üniversite gerekse SBS sınavlarında ve performans değerlendirmesinde her yılın bir önceki yıldan daha başarılı geçtiğini görüyoruz. Bir şehri modernleştiren, geliştiren ve geleceğe taşıyan en önemli unsurların başında eğitim geliyor. Bizim de çorbada tuzumuz varsa bundan mutluluk duyarız.
Öğrencilere yaz kampı müjdesi.
Şölende öğrencilere yaz kampı müjdesi veren Başkan Tütüncü, Belli bir başarı kriterinin üzerine çıkmış bütün öğrencilerimizi Sidede yaz kampına götüreceğiz. O yaz kampında sadece deniz, güneş olmayacak. Çok farklı eğitim süreçlerinin yer aldığı bir kampta öğrencilerimize rüya gibi bir hafta yaşatmak istiyoruz. Bu kamp için de belli bir başarı kriteri koyacağız. Bu kriteri yakalayan öğrencilerimizi yaz kampı ile ödüllendireceğiz. İfadesini kullandı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Şimşek ise şöleni düzenlemesinden ve eğitime olan desteğinden dolayı Kepez Belediyesine teşekkür etti. Konuşmaların ardından Özyiğt, Tütüncü ve Şimşek temsili olarak 9 öğrenciye bisikletlerini hediye etti. Hakan Doğanay, Nursema Ökten ve Grup Cambaz da şölende verdikleri konserle öğrencileri eğlendirdiler.
Tören, öğrencilere bisikletlerinin verilmesi ile sona erdi.
![](/images/videogor.gif)