Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Mısır Çarşısı güzelleşiyor
24 Haziran 2011, Cuma - 21:41Başkan Hakan Tütüncü, Teomanpaşa Mahallesinde Kepez Belediyesi yanındaki Mısır Çarşısı esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi. Kahvaltıya, Antalya Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (AESOB)Başkanı Abdullah Sevimçok, Antalya Semt Pazarcıları Odası Başkanı İsmail Öz, Kepez Belediye Meclis Üyesi Adlıhan Dere ve çarşı esnafı katıldı.
Burada esnafa bir konuşma yapan Tütüncü, haftanın her günü farklı noktalarda esnaf ve vatandaş ile bir araya gelerek, istekleri, problemleri dinlediklerini söyledi. Mısır Çarşısını, birçok kez ziyaret ettiğini anımsatan Başkan Tütüncü, çarşının ilk açıldığı güne göre yaşadığı sıkıntılarının azaldığını belirtti
.
Bu tür çarşıların işletilmesine yönelik sistemin oturtmasının çok kısa yıllarda gerçekleşmediğine işaret eden Tütüncü, Sevindirici gelişme şu ki, her geldiğimizde burada güzele doğru bir gidişin olduğunu görüyoruz. Aksaklıkları, eksikleri karşılıklı olarak giderme noktasında üst düzey bir anlayış gösterirsek ve bunun gereğini de yaparsak inanıyorum ki her şey çok daha güzel olacak. diye konuştu.
Kahvaltının ardından Başkan Hakan Tütüncü ve beraberindekiler, çarşı içerisindeki dükkanları gezdi, esnafın isteklerini dinledi. Esnaf da çarşıya ilgisinden dolayı Tütüncüye teşekkürlerini iletti.