Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü işçisi ile aynı sofrada
23 Haziran 2011, Perşembe - 19:38İki yılda yaptığı hizmetleri Birlikte başardık sloganı ile tanıtan Başkan Hakan Tütüncü, bu başarı da emeği olan çalışanlarını ziyaret ederek moral veriyor.
Başkan Hakan Tütüncü, çeşitli zamanlarda Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü işçilerini arazide ziyaret ediyor, sofralarına konuk oluyor. Tütüncü, bu davranışıyla hem işçisinin motivasyonunu artırıyor hem de emeğini paylaşıyor. Geçtiğimiz hafta fen işleri ile park ve bahçeler çalışanları ile yemek yiyen Tütüncü, son olarak soğuk asfalt çalışması gerçekleştiren işçileriyle de öğle yemeğinde bir araya geldi.
Başkan Hakan Tütüncü, Hüsnü Karakaş Mahallesindeki bir parktaki yemekte işçileri ile birlikte, yer sofrasında karpuz ve peynir yedi. Tütüncü, 175 km yeni yol ve 395 km asfalt hizmetini gerçekleştirerek, ilçenin şehir kimliği kazanmasında emeği olan işçilerine baklava ikram etti.
Tütüncü, başarılı çalışmalarından dolayı çalışanlarını tebrik etti. Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğünün performansından memnun olduğunu belirten Tütüncü, İşçilerimizden yaz sezonundaki asfalt çalışmasında iyi bir performans bekliyorum. Özellikle vatandaşlarımız yeni açtığımız yolların asfaltlanmasını bekliyor. İşçilerimizin, bu beklentiyi karşılayacağına inanıyorum. diye konuştu.
Başkan Tütüncü, maddi olarak da işçisinin yüzünü güldürüyor.Belediyenin, çalışanına borcu olmaz anlayışı içerisinde olan Tütüncü, işçiye geçmiş dönemden kalan 1 milyon 691 bin TLlik borcun tamamını ödedi. Belediye çalışanları, maaşlarını, ikramiye ve özendirmelerini de zamanında alıyor. Şu anda Kepez Belediyesinin işçisine bir kuruş borcu bulunmuyor.
Yemeğe Başkan Yardımcısı Osman Yılmaz, Fen İşleri Müdürü Ali Aslan, Park ve Bahçeler Müdürü Sebahat Adanırda katıldı.