Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Yükselişe futbol sahalı park
23 Haziran 2011, Perşembe - 15:35Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yükseliş Mahallesindeki park çalışmasını tamamladı. Yıllardır boş bir şekilde duran 3 dönümlük araziye spor temalı park yapıldı. Hizmete giren parkla, çocukların eğlence ve spor, büyüklerin ise dinlenme alanı ihtiyacı karşılanmış oldu.
İlçedeki gençlerin spor alanı talebine de cevap veren parkın içerisine futbol sahası da inşa edildi. Ailelerin dinlenebileceği oturma alanlarının bulunduğu parkta, çocuk oyun grubu ve yürüyüş yolu da yer alıyor. Parkın yapılmasına ise en çok çocuklar sevindi. Parkta eğlenmenin tadını çıkaran çocuklar, park hizmetinden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüye teşekkür ettiler.
Kepez Belediyesi, daha önce de Gülveren Mahallesinde moloz dökülen 35 dönümlük alanı ve Zafer Mahallesinde Ankoop Sitelerinin önünde atıl bir halde duran 20 dönümlük araziyi park haline getirmişti.