Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü Gökhan Kırdarı ağırladı
22 Haziran 2011, Çarşamba - 23:34Kurtlar Vadisi dizisi başta olmak üzere, pek çok televizyon ve sinema film müziklerinin bestecisi sanatçı Gökhan Kırdar, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret etti.
Ünlü sanatçı Gökhan Kırdar, önemli bir projeyi gerçekleştirmek için geldiği Antalyada ilk olarak Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü ziyaret etti. Gökhan Kırdar, önümüzdeki günlerde Antalyada çekeceği uzun metrajlı film projesi hakkında görüş alışverişinde bulundu. Antalyanın tanıtımıiçin bu projenin büyük önem taşıdığını ifade eden Kırdar, Antalyaya ayrı bir ilgi duyduğunu belirtti.
Başkan Tütüncü, sinema sanatına ve Antalyanın tanıtımına katkı koyacak her türlü projeye destek olacaklarını, Gökhan Kırdarın sanatçı kişiliğiyle ve sanatıyla Antalyanın tanıtımına katkı koymasından dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, sanatçıya çalışmalarında başarılar diledi.