Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü Doğu Garajı esnafını ziyaret etti
22 Haziran 2011, Çarşamba - 18:22Esnaf ziyaretlerine büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, son olarak Doğu Garajı Cebesoy Caddesinde hizmet veren esnaflarları ziyaret etti.
Kepez İlçesindeki esnafları devamlı ziyaret ederek sıkıntılarına ortak olan Tütüncü, Antalyanın diğer ilçelerinde faaliyet gösteren esnaflarla da sık sık bir araya gelerek sorunlarına ortak oluyor. Başkan Tütüncü son olarak Doğu Garajı Cebesoy Caddesinde bulunan esnafları ziyaret etti.
Geçtiğimiz yıllarda ihale edilen ancak uzun bir süredir askıda bekletilen Doğu Garajı projesinin bir an önce tamamlanmasını isteyen esnaf, Tütüncüye yaşadıkları sorunları anlattı. Başkan Hakan Tütüncü, ülke ekonomisine büyük katkı sağlayan Antalya esnafını yerel yönetici olarak her fırsatta dinlediğini ifade ederek, esnafın sorunlarıyla yakından ilgilenip çözüm üretmeye gayret gösterdiğini, Doğu Garajı esnafını da bu anlamda önemsediğini dile getirdi.