Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepez Muhtarlar Dernek Yönetimi Tütüncüyü ziyaret etti
21 Haziran 2011, Salı - 17:09Geçtiğimiz günlerde olağan genel kurul yapan ve yeni yönetim kadrosuyla göreve kaldığı yerden devam eden Kepez İlçesi Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, yeni yönetim kadrosuyla Başkan Tütüncüyü makamında ziyaret etti. Kepezli muhtarlar olarak belediye hizmetlerinden son derece memnun olduklarını ifade eden Büyükkeleş, başta yolların asfaltlanması, kaldırımların yapılması, yeni parkların açılması, eskilerin ise temalı parklar olarak yeniden düzenlenmesinin, bölgeye şehircilik anlamında büyük bir ivme kazandırdığını söyledi.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yaptığı konuşmada, yerel yönetimlerle halk arasında köprü oluşturan muhtarların, halkın sorunlarını ve taleplerini yöneticilere aktarmak adına büyük görevler üstlendiklerini söyledi. Bu anlamda göreve geldiği günden bu yana muhtarlar ile her fırsatta bir araya gelmeye çalıştığını dile getiren Tütüncü, halkın sesi olarak onları her zaman dinlediğini söyledi.
Muhtarlar ile olan bu birlik ve beraberliğe en güzel örneğin ise 2B konusuyla ilgili yürütülen çalışmaları yerinde öğrenmek üzere Orman Bakanlığına yaptıkları ziyaret olduğunu ifade eden Başkan Hakan Tütüncü, Kepezli muhtarlara bölgesinde ki sorunların çözümünü her zaman birinci ağızdan öğrenme ayrıcalığı yaşattıklarını kaydetti. Başkan Tütüncü, Kepez Muhtarlar Dernek Başkanı Feyzullah Büyükkeleşi ve yönetimini çalışmalarından ötürü kutladığını belirterek her zaman yanlarında olduğunu ifade etti.