Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Öğrencilerden soyunma odası teşekkürü
20 Haziran 2011, Pazartesi - 20:09Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, soyunma odası yaptırma sözünü tuttu; öğrenciler beden eğitimi dersi için sınıflarda üzerlerini değiştirme derdinden kurtuldu.
Başkan Hakan Tütüncü, Karşıyaka Mahallesindeki Perihan-Esat Aral İlköğretim Okulunu Mayıs ayındaki ziyareti sırasında öğrenciler, soyunma odalarının bulunmadığını dile getirmişti.
Sınıflarda soyunma derdinden kurtuldular
Tütüncü de öğrencilere, soyunma odasını yapma sözü vermişti. Başkan Tütüncü, bu sözünü de bir ay dolmadan yerine getirdi. Okulun bahçesine, içerisinde kız ve erkek öğrenciler için ayrı soyunma odalarının ve spor odasının bulunduğu bir yapı kazandırıldı.
Bu hizmetle öğrenciler, beden eğitimi dersi için sınıflarda soyunma derdinden kurtulmuş oldu.
Okul Müdürü Hüseyin Kurnaz, beden eğitimi öğretmeni Ahmet Kaptıkaçtı, öğrenciler ve Karşıyaka Mahalle Muhtarı Recep Sabır da, bu hizmete teşekkür etmek amacı ile Başkan Hakan Tütüncüyü ziyaret ettiler
Öğrenciler çiçekle teşekkür ettiler
Okul temsilcileri Cafer Yavuz ve Büşranur Topçu da Tütüncüye çiçek takdim ederek, soyunma odasını yaptırdığı için teşekkür ettiler.
Tütüncü de, ülkenin yarınları olan öğrencilerin çok daha kaliteli ortamlara eğitim almaları için çalıştıklarını söyledi. Tütüncü, Öğrencilerimiz için güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz. dedi.
Çocukların yüzündeki gülücükle mutlu oluruz
İnsanı seviyorsanız, hizmet üretirsiniz diyen Başkan Tütüncü, sözlerini şöyle tamamladı: Düşüncesi, dini, ırkı, dili ne olursa olsun biz herkesi seviyoruz. Yerel yönetimlerde particilik olmaz. Belediye başkanı, herkesin başkanıdır. Biz hizmet makamında oturuyoruz. Önemli olan hizmet üretmektir. Biz de bunu yapıyoruz. Çocukların yüzündeki gülücüğü görmekten ve vatandaşlarımızın Allah razı olsun, duasını almaktan başka gayemiz de yok.