Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Şehit Bülent Alkan Caddesine modern kimlik
16 Haziran 2011, Perşembe - 17:01Kepez Belediyesi, ilçeye bağlı köylere ve Kızıllı çöp depolama alanına bağlantıyı sağlayan Varsaktaki Şehit Bülent Alkan Caddesini yeniden inşa etti. Fen İşleri Müdürlüğü, ağır vasıta araçlarının kullanımından ve alt yapı eksikliğinden dolayı çökmelerin yaşandığı caddedeki yolda başlattığı yenileme çalışmalarını tamamladı.
3 kilometre uzunluğundaki yolda bozulan asfaltın tamamını kaldırdı. Çökmelerin yeniden yaşanmaması için de çift şeritli yolun alt yapı dolgusu yeniden yapıldı. Bu çalışmanın ardından yola 3 bin 500 ton sıcak asfalt döküldü. Yine caddede 2 bin 500 metrekare parke kaldırım çalışması gerçekleştirildi. Yapılan bu çalışmalar ile Şehit Bülent Alkan Caddesine modern bir kimlik kazandırıldı.
Caddenin yenilenmesi çalışmalarını yakından takip eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de, kaldırım ve sıcak asfalt çalışması ile Şehit Bülent Alkan Caddesini, ismine yaraşır hale getirdiklerini söyledi.
Başkan Tütüncü, caddede aynı sorunun yeniden yaşanmaması için de yolun alt yapısıyla ilgili gerekli tedbirleri aldıklarını ifade etti.