Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Korkuteli Tütüncü ile gurur duyuyor
10 Haziran 2011, Cuma - 23:18Başkan Hakan Tütüncü, Antalyanın Korkuteli ilçesini ziyaret etti, hemşehrilerinin problemlerini dinledi. Ziyarette Tütüncü, çocukluk yıllarının geçtiği ilçede hem nostalji yaşadı hem de hemşehrileri ile sohbet etme imkanı buldu.
İlk ziyaret semt pazarına
Başkan Tütüncü, ilk olarak ilçe merkezinde çarşamba günleri kurulan kapalı semt pazarını ve çevredeki dükkanları ziyaret etti. Hemşehrilerini, ilgiyle karşılayan esnaf ve vatandaşlar, Tütüncünün, Kepez Belediyesindeki başarılarıyla gurur duyduklarını dile getirdiler.
İlgiye teşekkür eden Başkan Hakan Tütüncü de, belediye başkanlığı görevinde Korkutelileri mahcup etmediği için mutlu olduğunu belirtti.
Bu toprağın çocuğuyum diyen Başkan Tütüncü, merkezi idarenin, sağlık eğitim, tarım, enerji ulaşım yatırımlarının ilçeye gelmesi için de gayret gösterdiğini, bu gayretin devam edeceğini vurguladı.
Küçükköye önce hizmetler geldi
İlçe merkezindeki temaslarını tamamladıktan sonra Tütüncü ve beraberindeki heyet Korkuteline bağlı Küçükköy beldesine geçti. Burada sıcak bir ortamda karşılanan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, yaptığı konuşmada Küçükköye uzan zamandan beri gelmeyi çok arzu ettim. Buraya gelmek bugüne nasipmiş. Sizlerle birlikte olmaktan dolayı muyluyum. Bugüne kadar şahsım buraya gelememiş olsa da hizmetlerimiz Küçükköye geldi. Küçükköylü hemşehrilerimizi önemsediğimizi göstermek için hizmetlerimizi buraya kadar gönderdik. ifadesini kullandı.
Tütüncü, beldedeki okulun spor malzemesi talebini karşıladıklarını ve caminin bahçe düzenlemesini de yaptıklarını ifade etti.
Başkan Tütüncünün ,Korkuteli ziyaretinin son durağı ise Gümüşlü Köyü oldu.
Köyün kahvehanesinde vatandaşlar sohbet eden Tütüncü, ilçedeki köylerin problemlerinin çözümüyle yakından ilgilendiğini bildirdi. Korkutelindeki bazı köylerin hizmet talebini karşıladığına değinen Başkan Tütüncü, sözlerini şöyle sürdürdü. Bizim için siyaset değil, hizmetlerin köylerime gelmesi önemli. Parti gözetmeksizin el birliği ile Korkutelimize güzel hizmetler yapacağız. Beni Gümüşlü Köyünün fahri hemşehrisi olarak kabul edin. Kapım her zaman sizlere açık. Problemlerinizin çözümü için her zaman sizin yanınızdayım
Köy sakinleri de ziyaretinden ve ilgisinden dolayı Tütüncüye teşekkür ettiler.
Ziyaretlerde AK Parti Antalya Milletvekili Adayı Hakkı Beşkazalı, Korkuteli AK Parti İlçe Başkanı Hüseyin Karaceliloğlu ve Kepez Belediye Meclis Üyesi Rüştü Peker yer aldı.