Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Kepeze eşit hizmet
10 Haziran 2011, Cuma - 18:57Başkan Hakan Tütüncü, vatandaşların dertlerini dinlemek amacı ile Duacı Köyünü ziyaret etti. Bir kahvehanede köy sakinleri ile sohbet eden Tütüncü, sanat temalı park, soğuk ve sıcak asfalt çalışması ile Duacı Köyünün güzelliğine güzellik kattıklarını söyledi.
Tütüncü, köyün ara sokaklarına soğuk asfalt dökülmesinin de programa alındığını belirtti. Köy statüsünde olduğu için Duacıya alt yapı hizmetlerini İl Özel İdare ve Antalya Büyükşehir Belediyesinin yapması gerektiğini hatırlatan Tütüncü,Buna rağmen biz ilçe sınırlarımız içerisindeki köylere alt yapı hizmeti yapamayız demedik ve köylerimizde ciddi bir belediyecilik hizmeti yaptık. Köylerimizde yaşayanlar da bizim insanımızdır. Onlarda hizmetin en güzelini hak ediyor. Geçtiğimiz yıl yollarını yaptığımız, bu yıl park kazandırdığımız köylerimizi güzelleştirmek için hizmetlerimiz sürecek. ifadesini kullandı.
Başkan Tütüncü, 2 yılda Duacıda ciddi belediyecilik hizmetleri yaptıklarını anlatarak, sözlerini şöyle sürdürdü: Habiblere hangi hizmeti götürmüşsek, Duacıya da aynısını yaptık. Duacıya yaptığımız hizmetleri de diğer köylerimiz dede gerçekleştirdik. Hizmette köylerimizi 60 mahalleden ayrı tutmadık.
Köy sakinleri de yapılan hizmetlerden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Köy ziyaretine AK Parti Antalya Milletvekili Abdurahman Arıca, Kepez Belediye Meclis Üyesi Ayşe Güliz Yılman, İl Genel Meclis Üyeleri Ramazan Feten ve Necip Çetinkaya da hazır bulundu.