Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Bedensel engelliler sevindirildi
9 Haziran 2011, Perşembe - 17:29İş Adamı Ali Osman Keçicinin katkılarıyla alınan 15 adet akülü tekerlekli sandalye, törenle yeni sahiplerine verildi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün de katılımı ile tekerlekli sandalyeler, ihtiyaç sahiplerine teslim edildi. Koltuk değnekleri ve tekerlekli sandalye ile yaşamlarını sürdüren bedensel engelliler de, akülü tekerlekli sandalyelerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadı.
Başkan Tütüncü de, anlamlı ve örnek bağışlarından dolayı İşadamı Ali Osman Keçeci ve eşi Oya Keçeci çiftine plaket takdim etti.
Tütüncü, akülü tekerlekli sandalyelerin, bedensel engellilerin sosyal yaşamlarını kolaylaştıracağını söyledi. Bedensel ve zihinsel engellilerin, sosyal hayatın içerisinde olabilecekleri bir ortamı oluşturmaya büyük önem verdiklerini belirten Tütüncü, Parklarımızı, kaldırımlarımızı, yolumuzu ve sosyal tesislerimizi bedensel engellilerimizi düşünerek yapıyoruz. dedi.
Başkan Hakan Tütüncü, bedensel engellilerin yanında olmaya, onlara yönelik yapılan sosyal çalışmalara destek vermeye devam edeceklerini de sözlerine ekledi.