Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncü mezunları şiirle uğurladı
7 Haziran 2011, Salı - 18:39Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birçok kez ziyaret ettiği, bahçesinin fiziki sorunlarını çözdüğü Kepez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin, 8. dönem mezunlarının diploma sevincini de paylaştı
Kepez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde, 20102011 döneminde mezun olan öğrenciler, düzenlenen törenle temsili olarak diplomalarını aldılar. Başkan Hakan Tütüncü de, okulun bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine katılarak, öğrencileri bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı. Mezun olan öğrenciler de törende, hem diploma almanın mutluluğunu hem de öğretmenlerinden, arkadaşlarından ayrılmanın hüznünü yaşadı.
Törende bir konuşma yapan Başkan Tütüncü de, Kepez Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinin, eğitim faaliyetleri ve sosyal etkinlikleri ile ilçenin başarılı okullarından biri olduğunu söyledi.
Belediye başkanı olduktan sonra kalbinin, gönlünün yarısının okullarla birlikte olduğunu belirten Tütüncü, Toplumun geleceğini eğitimde gören, aydınlık Türkiye tablosunun çok iyi yetişmiş gençlerle sağlanabileceğini düşünen bir belediye başkanı olarak ilgimi okullara yoğunlaştırdım. ifadesini kullandı.
Tütüncü, mezun olan öğrencilere, hayatta başarılarak dileyerek, sözlerini şöyle sürdürdü: Bundan sonraki süreçte de görgünüzle, ahlakınızla, inceliğinizle, nezaketinizle, beyefendiliğinizle, hanımefendiliğinizle toplumumuzun örnek kişilerinden olmanızı temenni ediyorum. Hayatın hangi noktasında olursanız olun, yaptığınız işin en iyisini yapmaya gayret gösterin. Burada eli öpülesi öğretmenlerinizin çizmiş olduğu istikamet, sizlerin hayatta doğru adım atmanıza, doğru işler yapmanıza vesile olacaktır.
Başkan Hakan Tütüncü, mezun olan öğrencilere, okullarda edindikleri dostlukları ve öğretmenlerini unutmamalarını tavsiye etti. Tütüncü, okuduğu Erdem Beyazıtın Sana Bana Vatanıma Ülkemin İnsanlarına Dair şiirini de mezun olan öğrencilere hediye etti.