Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Tütüncüye teşekkür plaketi
7 Haziran 2011, Salı - 18:21Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncüyü makamında ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, yaptığı hizmetler ve çalışmalarından ötürü Tütüncüye plaket takdim etti.
Başkan Tütüncüyü makamında ziyaret eden Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, seçim çalışmaları nedeniyle geldiği Antalyada Başkan Tütüncünün çalışmalarını da yakından takip etme fırsatı bulduğunu ve büyük hizmetlere imza attığına tanık olduğunu söyledi.
Kepez Belediyesi Başkanlık makamında uzun uzun Tütüncüyle sohbet eden Bakan Gönül, son olarak birlikte ziyaret ettikleri Kent Ormanından müthiş etkilendiğini dile getirdi. Antalyada bir çok yeri gezdiğini ve vatandaşın hafta sonu ailesiyle birlikte rahatça gezip dolaşabileceği yeşil dokuya sahip alanların eksikliğini gördüğünü ifade eden Bakan Gönül, Kent Ormanının bu anlamda büyük bir ihtiyacı karşıladığını kaydetti.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü gibi genç ve dinamik bir belediye başkanına sahip olmanın Kepezli için büyük bir fırsat olduğunu belirten Gönül, Başkan Tütüncüye yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür plaketi takdim etti.
Başkan Hakan Tütüncüyse göreve geldiği ilk günden bu yana Kepez halkıyla iç içe olmaya özen gösterdiğini düğün, cenaze, mevlid yada ev ziyaretleriyle vatandaşın yanında olduğunu söyledi. Tütüncü, hizmetlerinden ötürü kendisine plaket takdim eden Bakan Gönüle teşekkür etti.