Son Haberler
- Kırkpınar ve Dirmil pehlivanlarından Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez’de dönüşüm başladı
- Kepezli güreşçiler madalyaları topladı
- Başkan Kocagöz, “Kepez’i beraber yöneteceğiz”
- Kepez’den Emek’in ilk parkına estetik dokunuş
- Başkan Kocagöz personelinin yüzünü güldürdü
- Başköy’ün çocuklarına çim sahası müjdesi
- Başkan Kocagöz'ün konuğu Erhan Adem
- Başkan Kocagöz yas lokmasını paylaştı
- Böcek ve Kocagöz’den ‘ hizmet’ mesajı
Başbakan Erdoğan Tütüncü oto yol gibi yollar açtı
4 Haziran 2011, Cumartesi - 07:06Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, TRT 1deki Seçim Özel programında, Bizim belediye başkanımız, Kepezde, oto yol gibi yeni yollar açtı. sözleri ile Başkan Hakan Tütüncünün hizmetlerini övdü.
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncünün, arka bahçe görünümündeki ilçeye şehir kimliği kazandırmak için yaptığı yatırımlar, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğanın da beğenisini kazandı. Erdoğan, 15 Mayısta Kepezde yaptığı Antalya mitingi ve Baraj Mahallesindeki okul açılışı sırasında ilçede yapılan hizmetleri yakından görme imkanı bulmuştu. Başbakan Erdoğan, TRT 1deki Seçim Özel programında ki konuşmasında da Kepezdeki hizmetlerden övgüyle bahsetti.
Erdoğan, Zaman Gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlının, Antalya mitingini nasıl buldunuz, sorusunu cevaplarken Kepezde yaşanan değişimi de anlattı. Başbakan, Kepez ile ilgili şunları söyledi: Büyükşehir Belediye Başkanı, seçim döneminde Kepezi cazibe merkezi yapacağını vaat etmişti. İlçede bu vaadi partimizin belediye başkanı gerçekleştiriyor. Gençlik Kolları Genel Başkanım olan Hakan Tütüncü ilçede, gecekonducularla anlaşarak oto yol gibi yeni yollar açtı. Bu yolları, Büyükşehirin yapması gerekiyordu ama bu hizmeti bizim belediyemiz yaptı. Belediyemiz, Kepez Kız Teknik ve Meslek Lisesinin etrafındaki yollara da soğuk asfalt dökerek, vatandaşlarımızı tozdan kurtardı.
Başkan Hakan Tütüncü de, Başbakan Erdoğana, Kepeze olan ilgi ve alakasından, okul, sağlık hizmetlerinden ve mülkiyet probleminin çözümüne yönelik yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Kepez Belediyesi, 2009 ile 20011 dönemleri arasında ilçede